۱۴۰۳ يکشنبه ۲۷ خرداد
A+
A-
منشور اخلاقی
منشور اخلاقی شرکت آب وفاضلاب استان البرز
ما کارکنان شرکت آب و فاضلاب به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارائه خدمات ، تکریم انسانها ، همکاری و تلاش برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست ، بر اصول اعتقادی زیر هم پیمان و استوار خواهیم بود ، تا در جهت سرفرازی صنعت و اعتلای کشور گام نهیم ؛


خدامحوری
ما معتقدیم عبودیت ، تهذیب و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی الله می دانیم .در این مسیر حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم می شماریم .

ولایت مداری
بر این باوریم که کسب موفقیت دنیوی و سعادت اخروی جز در سایه پیروی و اطاعت از ولایت مطلقه فقیه میسر نخواهد شد .

قانون مداری
ما صیانت از قانون و سازگار ساختن اندیشه و عمل به آن را سرلوحه کار خود قرار می دهیم و حرکت در مسیر قانون را تحت هر شرایط وظیفه خود می دانیم .

خدمت به مردم و پاسخگویی
ما خدمت به مردم و پاسخگویی را تکلیف الهی وظیفه قانونی و انسانی خود می دانیم . خدمات ما مزین به اصل مشتری مداری ، دقت ، سرعت ، صداقت ، نظم ، رافت اسلامی و آینده نگری طبق موازین فرهنگ اسلامی و ایرانی می باشد .

ایثار
بر این باوریم که فرهنگ ایثار در ایران یک ارزش الهی است و با از خود گذشتگی درانجام وظایف دین خود را به کشور ادا خواهیم کرد.

امانت داری
ما معتقدیم آنچه دراختیار ماست امانت الهی است بنا براین حفظ و استفاده از آنها در چارچوب انصاف و شایسته سالاری بر مبنای عدالت همیشه سرلوحه کار ماست و در این راه از هرگونه فساد اداری حلوگیری می نمائیم .

صرفه جویی
ما در راستای ترویج فرهنگ استفاده بهینه از منابع ، از طریق پرهیز از اسراف و اختیار الگوی بهینه ، در برابر همه نعمتها و خوبیها شکر گزار خداوند بوده و تلاش می کنیم سهم خود را در ارتقای بهره وری منابع کشور وحفظ آن برای نسل های آینده ادا کنیم .

بهره وری و بهبود مستمر
بهبود مستمر و ارتقای بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه ذهن خود قرار داده تا از این راه در همه کوشش ها پیشرفت و کامیابی تدریجی ، ولی پیوسته پدید آید.

کار گروهی برای سعادت همگانی
ما از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای جامعه خویش و همه همیهنان آگاهیم و حفظ وحدت ، تمسک به خرد جمعی ، مشارکت همگانی در سایه تلاش بدون وقفه و هوشیاری در فضای سرشار از اعتماد را منشاء ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل آینده می دانیم .

دانش مداری و نو آوری
همواره جهت افزایش آموخته ها ،بهبود نگرش و پرورش مهارت های خویش می کوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نو آوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم .

احترام و فروتنی
تلاش می کنیم در برابر دیگران بخصوص همکاران و اربابان رجوع ، صمیمی و فروتن بوده و با انجام وظایف و تعهدات خود ، حقوق و نیاز های آنان را محترم شماریم و با احساس مسئولیت و تعهد کاری در انجام وظایف خدمات شرکت آب وفاضلاب حرکت نماییم .

آرزو مندیم تلاش ما به ثمر رسد تا ایران اسلامی همچون همیشه ، سرفراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد.

کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب – بازنگری اسفند 95
تاریخ به روز رسانی:
1396/12/26
تعداد بازدید:
5743
Powered by DorsaPortal